- Witamy ks. prałata Tadeusza Smereczyńskiego, duszpasterza
z Kazachstanu. Dziękujemy za wspólną modlitwę, wygłoszone Słowo Boże
i życzymy Bożego błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej. Przy główny wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć działalność misjonarza dobrowolnymi ofiarami. - Po wieczornej Mszy świętej zapraszamy dzisiaj o godz. 19.00 na pierwszy po wakacjach Wieczór chwały prowadzony przez Przyjaciół Oblubieńca.
- Jutro odbędą się Msze święte na rozpoczęcie roku szkolnego:
9.00 – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 1510.00 – Szkoła Podstawowa nr 32
- W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej
w Domu Jana Pawła. - W czwartek po Mszy świętej o godz. 18.00 w Domu Jana Pawła II będziemy wydawać żywność dla ubogich.
- W naszej parafii w dniach 8-9 września gościć będziemy uczestników Pielgrzymki osób niewidomych i słabowidzących. Spodziewamy się ich przybycia do parafii ok. 19.00. Prosimy rodziny przyjmujące pielgrzymów na nocleg o odebranie gości spod kościoła po godz. 19.00 w najbliższy piątek. Bóg zapłać!
- Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do Lwowa w dniach 22-24 września. Informacje u księdza proboszcza.
- Kurs przedmałżeński dla parafii św. Krzyża i św. Maksymiliana rozpocznie się w niedzielę 24 września o godz. 17:00 Mszą Świętą w kościele pod wezwanie św. Krzyża. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub
w kancelarii parafialnej. - II zapowiedź przedmałżeńska: Marcin Rejowski, kawaler z parafii tutejszej i Olga Paluch, panna z Niedrzwicy Kościelnej.
- Zachęcamy do podawania intencji za zmarłych na jutrzejszą Mszę Świętą comiesięczną z racji I poniedziałku miesiąca o godz. 18.00.
- W ostatnim czasie do wieczności z naszej parafii odeszły: + Zofia Cenzartowicz, +Zofia Boguszewska, + Krzysztof Rutka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!
