23.04.2017 - Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. W nawiązaniu do dzisiejszego listu księży biskupów „Być dobrym jak chleb” – zachęcamy parafian do wzięcia chleba miłosierdzia, który wyłożony jest
    w koszach przed ołtarzem. Niech każdy zaniesie go do domu i podzieli się nim ze swoimi bliskimi życząc sobie nawzajem bycia dobrym jak chleb.

  2. Dzisiaj o godz. 15.00 w godzinę miłosierdzia zakończymy nowennę do Bożego Miłosierdzia godzinną adoracją od godz. 15.00 do 16.00.  Będzie także możliwość spowiedzi świętej!

  3. Dzisiaj w Domu Jana Pawła o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie wielkanocne dla parafian działających w grupach i wspólnotach parafialnych.

  4. Po wieczornej Mszy Świętej, odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w szkole bł. ks. Gostyńskiego. Obecność obowiązkowa!

  5. Dyskusyjny Klub Filmowy „Kolbe” zaprasza dzisiaj  o godz. 19.00
    w Domu Jana Pawła na ostatni już film Lecha Dokowicza pt. „Ufam Tobie” -
    film o Bożym Miłosierdziu i kochającym Bogu, który szuka i pragnie zbawić każdego człowieka.

  6. W poniedziałek do naszej parafii rolnicy z Józefowa nad Wisłą przywiozą dużą ilość  jabłek i marchwi dla parafian. Będziemy je wydawać dla wszystkich chętnych od strony parkingu za plebanią od godz. 9.00.  

  7. I zapowiedź przedmałżeńska: Dominik Niećko, kawaler z par. tut i  Magdalena Niedziałek, panna z par. M.B. Fatimskiej w Lublinie; Karol Pecyna, kawaler z par. tut i Anna Czaplińska, panna z par. św. Michała Archanioła w Lublinie; II zapowiedź przedmałżeńska: Sebastian Legencki, kawaler z par. św. O. Pio w Rudniku i Margerita Tarnowska panna z par. tut.

  8. W ostatnim czasie do wieczności z naszej parafii odeszły następujące osoby: 
    + Marianna Mazur, + Genowefa Krystyniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!