23.04.2017 - Niedziela Miłosierdzia Bożego
- W nawiązaniu do dzisiejszego listu księży biskupów „Być dobrym jak chleb” – zachęcamy parafian do wzięcia chleba miłosierdzia, który wyłożony jest
w koszach przed ołtarzem. Niech każdy zaniesie go do domu i podzieli się nim ze swoimi bliskimi życząc sobie nawzajem bycia dobrym jak chleb.
- Dzisiaj o godz. 15.00 w godzinę miłosierdzia zakończymy nowennę do Bożego Miłosierdzia godzinną adoracją od godz. 15.00 do 16.00. Będzie także możliwość spowiedzi świętej!
- Dzisiaj w Domu Jana Pawła o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie wielkanocne dla parafian działających w grupach i wspólnotach parafialnych.
- Po wieczornej Mszy Świętej, odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w szkole bł. ks. Gostyńskiego. Obecność obowiązkowa!
- Dyskusyjny Klub Filmowy „Kolbe” zaprasza dzisiaj o godz. 19.00
w Domu Jana Pawła na ostatni już film Lecha Dokowicza pt. „Ufam Tobie” - film o Bożym Miłosierdziu i kochającym Bogu, który szuka i pragnie zbawić każdego człowieka.
- W poniedziałek do naszej parafii rolnicy z Józefowa nad Wisłą przywiozą dużą ilość jabłek i marchwi dla parafian. Będziemy je wydawać dla wszystkich chętnych od strony parkingu za plebanią od godz. 9.00.
- I zapowiedź przedmałżeńska: Dominik Niećko, kawaler z par. tut i Magdalena Niedziałek, panna z par. M.B. Fatimskiej w Lublinie; Karol Pecyna, kawaler z par. tut i Anna Czaplińska, panna z par. św. Michała Archanioła w Lublinie; II zapowiedź przedmałżeńska: Sebastian Legencki, kawaler z par. św. O. Pio w Rudniku i Margerita Tarnowska panna z par. tut.
- W ostatnim czasie do wieczności z naszej parafii odeszły następujące osoby:
+ Marianna Mazur, + Genowefa Krystyniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!